Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
c5vyskov
10.12.2013 14:11 - Re: FAP - Filtr pevných částic
Za?iato?n?k
Další bububu... Systém STK a ME se nikdy nezmění. Stačí se podívat, co jezdí na silnicích za orezlé vraky, a všechny mají online kamerově sledovanou STK
Ale mimochodem ten technik má pravdu, filtr neodejde sám od sebe. Takže k těm desetitisícům za filtr a připočte ještě 20 za vstřiky, 5 za egr, možná i přetěsnění motoru, aby nebral olej, protože tohle všechno jsou příčiny zanešeného filtru.
Jenom taková perlička na té dílně, C5 tam ukazuje jako zabijáka s černým výfukem a vedle oktávka s čisounkým výfukem.
Dobrá je i ta paní na začátku. Bydlí 50 let na kolišti a stěžuje si na astma... Jako jo, emise by se měly snižovat, ale konkrétně ta paní mi připomíná - otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi Ufff, kdo by čekal, že 50 let života na městském okruhu nebude pro astma to pravý.
Mimochodem, jezdím teď novou benzínovou C4 a to je po nastartování eko-smrádek, zlatý HDI bez filtru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator