Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Klima kompresor
|< < 1 ... 3 4 5 6
03.08.2020 18:01 - Re: Klima kompresor 3279005
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 438
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Citit to aj za jazdy, ci len na volnobehu?

03.08.2020 19:01 - Re: Klima kompresor 3279006
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2435

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Podle toho, jak rychle se ten větrák točí a jak hodně je v háji... Zkusil bych dát ve vedru klimu na LO LO 😁, chvilku ho nechat běžet na místě a když uslyšíš, že větrák běží naplno, tak vypni motor. Ucítíš, když se bude dotáčet, jak vibruje a s klesajícíma otáčkama větráku se mění frekvence těch vibrací. Tím buď vyloučíš, nebo potvrdíš ten větrák 😉

03.08.2020 19:41 - Re: Klima kompresor 3279007
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
99 Poslat soukromou zprávu
Skusal som to poobede jednoducho zapol klimu a motor sa zacal triast, pri polozeni prsta na trubku z klimakompresora bolo citit tvrde vibracie.

Chladicova stena bola pokojna aj s aj bez klimy.

Robi to len na volnobehu, rozmyslam nad kupou pouzivaneho z bazosa... len ci jento dobra volba, zas 150e za novy sa mi nechce dat...

04.08.2020 09:55 - Re: Klima kompresor 3279045
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
LukoLVG napsal(a):
Skusal som to poobede jednoducho zapol klimu a motor sa zacal triast, pri polozeni prsta na trubku z klimakompresora bolo citit tvrde vibracie.

Chladicova stena bola pokojna aj s aj bez klimy.

Robi to len na volnobehu, rozmyslam nad kupou pouzivaneho z bazosa... len ci jento dobra volba, zas 150e za novy sa mi nechce dat...

Ahoj. Na mojej starej C5 I 2,0i mi to tiez tak zacalo robit. Vetrak (Sahara) to nebola; bol to kompresor. Vymenili sme ho za pouzivany iny; potom to prestalo. Rovnake priznaky - extremne vibracie celeho auta na volnobeh; v otackach (od cca. 1200) uz nie.

02.09.2024 21:55 - Re: Klima kompresor 3384561
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 165

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zkoušel jste někdo vyměnit u C5 II cívku spojky kompresoru bez vyndání celého kompresoru? Dle všeho odešla cívka (má nekonečný odpor i pro ss a napájení spíná správně), tak jsem zkusil objednat. Vidím, že samotná výměna je lehká, ale všichni to mění na již vyndanem kompresoru, do čehož se mi zatím moc nechce.

04.09.2024 21:34 - Re: Klima kompresor 3384702
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11799

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
Zkoušel jste někdo vyměnit u C5 II cívku spojky kompresoru bez vyndání celého kompresoru? Dle všeho odešla cívka (má nekonečný odpor i pro ss a napájení spíná správně), tak jsem zkusil objednat. Vidím, že samotná výměna je lehká, ale všichni to mění na již vyndanem kompresoru, do čehož se mi zatím moc nechce.


Jde to 😉 dělal jsem to a jde to i na 3.0 HDI ( jen někdy je přirezlá řemenice ( na třílitru nešla ani zaboha ) 😤

08.09.2024 15:23 - Re: Klima kompresor 3384800
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 165

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak to fakt šlo vcelku v pohodě. Zejména, když se sundá ten plastovej kryt podběhu. Jen je nutný si něčím zapřít tu spojku, aby to člověk mohl povolit.
Bohužel, jsem ale takovej vůl, že jsem nechtěně objednal cívku na C5 I a III, kdy RHR má trochu jinou, tak jsem to zas "v klidu" složil a jdu objednat holt jinou cívku a dám opáčko.
Kdyby někdo chtěl cívku na C5 I a C5 III, tak dejte vědět.

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator