Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Motor po zahřátí se na volnoběh dusí C5 1.6 hdi 2005
18.06.2024 21:33 - Motor po zahřátí se na volnoběh dusí C5 1.6 hdi 2005 3381683
Rene23
Město: Stochov, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 1
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím mám problém chci se zeptat čím by mohl být způsobený tenhle problém hledal sem v jiných tématech ale stejný problém sem nenašel jenom se studeným motorem 🤔 abych to nějak popsal auto po zahřátí motoru stačí 14+ km najet a začíná to zlobit se na volnoběch když auto stojí začíná dusit do takové míry až se udusí a po sléze nejde nastartovat ale normálně žhavý akorát nenastartuje tak musím nechat motor aspoň 30 min-1 hod. + vychladnout abych vůbec nastartoval s tím aby mi to hned nechcíplo potom jinak kontroly nic nesvítí měl sem to na diagnostice a ta nic neukazovala jinak mi byl měnění teď palivový filtr a i po výměně mi to neustále zlobí tak se ptám prosím jestli někdo něco tuší děkuji

20.06.2024 20:52 - Re: Motor po zahřátí se na volnoběh dusí C5 1.6 hdi 2005 3381734
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6540

U??vate? Poslat soukromou zprávu
misto hledani po forech si mel zajed do servisu minimalne na diagnostiku (diagbox)
pricin muze byt mnoho od Egru po ucpany KAT ci FAP
nelze jednoznacne bez relevantnich informaci radit


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator