Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

V sezóně CITROËN [RE]MIX! salon C_42 letos na podzim mixuje barvy a epochyV sezóně CITROËN [RE]MIX! salon C_42 letos na podzim mixuje barvy a epochy

V salonu C_42 začíná nová sezóna nazvaná „CITROËN [RE]MIX!“. Tato mezinárodní výkladní skříň značky se sídlem na Champs-Elysées nabízí při této příležitosti cestu časem prostřednictvím mixu historických a současných vozů, ale také dřívějších a současných konceptů! A aby byl zážitek ještě zajímavějším, může si návštěvník díky nové animaci „Light Mix“ namixovat barvy osvětlení C_42. Podzim tak dostane tu pravou šávu!

Značka letos na podzim spouští v salonu C_42 novou sezónu „CITROËN [RE]MIX!“. Značka Citroën návštěvníkům své mezinárodní výkladní skříně nabízí podobně jako nejnovější koncepční vůz Cactus M, což je outdoorová reinterpretace vozu C4 Cactus navazující na duch legendárního modelu Méhari, skutečnou cestu časem, v níž se mísí historické dědictví a kreativita.

Značka tak kromě vozu Citroën C4 Cactus (jeho zadní polovina je umístěna uvnitř bedny, na které je v měřítku 1:1 vyobrazena zadní část vozu Cactus M) a vozu Grand C4 Picasso vystavuje jedinečné výtvory:

-          UFO: Slavný designér Ora-ito vytvořil v roce 2011 pro Citroën „UFO“, napůl auto, napůl létající talíř. Při jeho vytváření vzešel ze samotných genů značky Citroën a připomenul slavnou fotku vozu Citroën DS  bez kol stojícího jako vesmírná loď na čtyřech balónech.

-          PROTOTYP CITROËN C10: Cílem tohoto projektu z 50. let realizovaného pod vedením André Lefebvrea bylo vytvořit velmi lehký vůz, který bude schopen vyhovět potřebám rodin. Tento prototyp byl díky své propracované aerodynamice a jednoprostorové karoserii na svou dobu velice avantgardní.

-          CITROËN 2 CV 007: Tento Citroën je hvězdou filmového plátna, protože jde o jeden z tří vozů 2 CV, které byly použity při natáčení filmu Jen pro tvé oči (1981) se série bondovek. Jezdili v něm Roger Moore a Carole Bouquet a objevil se i na plakátě k filmu!

-          CITROËN GS SE ŠIPKAMI: Artcar verze modelu GS, který v roce 1976 přepracoval Jean-Pierre Lihou, ponoří návštěvníka přímo do světa „sedmdesátek“. Umělec vytvořil koncepci „energetismu“, která se zhmotnila v 73 různých barvách karoserie a vzájemně propletených šipkách.

Návštěva salon C_42 není jen prohlídkou automobilů, ale jde také o zábavu. Díky animaci „Light Mix“ si návštěvník může na speciálně konzole namixovat osvětlení budovy a sladit ho s rytmem hudby. K dispozici jsou další atrakce, které si návštěvníci oblíbili v minulosti:

- „Jump“: fotografování spojené s trampolínou v posledním patře salonu C_42. Návštěvník má možnost uchovat si na svou návštěvu opravdu originální vzpomínku (fotografii lze zdarma přeposlat e-mailem nebo je možné si ji nechat na místě vytisknout za 0,50 €) .

- „The Speed Experience“:  tato atrakce umístěná v expozici Racing se inspirovala od aerodynamických tunelů používaných při vývoji automobilů. Návštěvník si tu může vyzkoušet rychlost doprovázenou zvuky, světly…a větrem! Rozcuchání zaručeno! (cena: 2 €).

- „Be Happy“: interaktivní zábava, během níž se na obrazovce objeví celé mračno slov vztahujících se k optimismu, který je pro hodnoty Citroën velmi důležitý. Návštěvník si zvolí slovo a zobrazí se mu citát známého či neznámého autora spojený s jeho vybraným slovem. O citát se může podělit na sociálních sítích.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator