Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

Citroën C5 a C5 Tourer: Připraveni vyrazit s novými úspornými a účinnými motory!c5_news_white.jpg c5_news_white.jpg

Citroën C5 a C5 Tourer: Připraveni vyrazit s novými motory!

Citroën C5 a Citroën C5 Tourer vyjíždějí letos v létě na silnice s novými úspornými a účinnými motory BlueHDi 150 S&S s šestistupňovou manuální převodovkou BlueHDi 180 S&S s šestistupňovou automatickou převodovkou EAT6, které splňují normu Euro 6. Oba velké silniční  automobily prošly při této příležitosti vývojem z pohledu stylu a technologií. Tyto atraktivní a pohodlné rodinné hatchbacky, kterých se  od jejich uvedení na trh prodalo již více než 410 000 kusů, jsou tak ještě atraktivnější a výkonnější.

Oba dva vozy, Citroën C5 a C5 Tourer, nabízejí velkou osobnost a příkladné jízdní vlastnosti, zejména díky odpružení Hydractive III+, které se neustále přizpůsobuje silnici a způsobu řízení. Nabídka obou elegantních a dynamických vozů, které jsou uznávány pro svůj výjimečný komfort, se vyvíjí. Byly opatřeny:

  • novými motory BlueHDi 150 S&S s šestistupňovou manuální převodovkou a BlueHDi 180 S&S s automatickou šestistupňovou převodovkou. Tyto motory, které jsou v nabídce všech verzí výbavy, vykazují nízkou spotřebu a emise CO2, díky nimž se stávají v segmentu referencí z hlediska pohodlí a úspornosti. Klid při řízení posiluje i nová automatická šestistupňová převodovka EAT6.

Motory

CITROËN C5

CITROËN C5 Tourer

Spotřeba smíš.režim
(l/100km)

Emise CO2
(g/km)

Spotřeba smíš.režim
(l/100km)

Emise CO2
(g/km)

BlueHDi 150 S&S BVM6

4,1

106

4,2

110

BlueHDi 180 S&S EAT6

4,4

114

4,4

114

  • novými stylovými prvky: rozšířila se nabídka kol, které tak ještě více zvyšují eleganci a výraznost obou modelů. Verze výbavy Confort má v nabídce litá 17“ kola, verze Hydractive Exclusive je k dispozici s litými 18“ koly.  Nabídku elegantních odstínů karoserie nyní doplňuje hnědá Moka, která dokonale zapadá do stylu řady C5.
  • technologiemi pro větší uživatelský komfort: vozy C5 a C5 Tourer využívají nejnovější technologie pro snadnější a komfortnější používání. Příkladem je nový dotykový sedmipalcový displej, který nejenže vizuálně odlehčuje palubní desku, ale seskupuje se v něm dotyková navigace s 3D perspektivou, přehrávač multimédií přes USB nebo streaming audio, telefon s funkcí hands free nebo palubní počítač a parametry vozu. Dotykový displej se stává nedílnou součástí elegantního interiéru, nabízí výrazný styl a současně usnadňuje řízení pro větší klid a pohodu za volantem.
 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator