Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Technická novinka

Citroën bude prodávat limitovanou edici DS3 Cabrio, dostala 207 k



Proti standardnímu DS3 Cabrio přibyl zadní difuzor, rozšířené blatníky, výraznější prahy nebo lišta na předním nárazníku. Všechny výše uvedené díly jsou vyrobené z karbonu. Pro verzi Racing se nabízí nový odstín laku – matně šedý (vpředu po stranách s nalepeným červeným pruhem). Posuvná střecha a osmnáctipalcová litá kola jsou černá.
Šedý odstín najdete i na liště palubní desky, na palubní desce je pruh červené, který je i na karoserii. A červenou najdete i na prošití látkového čalounění.
Čtyřválcová přeplňovaná šestnáctistovka nabídne výkon 207 koní (149 kW) při 6000 otáčkách. Točivý moment má hodnotu 275 Nm a je dostupný od 2000 otáček. Výkon se přenáší na přední kola prostřednictvím šestistupňové manuální převodovky. Stovku zvládne popisovaný model za 6,5 s, nejvyšší rychlost zatím uvedena nebyla. Průměrná spotřeba činí dle údajů výrobce 6,4 l/100 km.
DS3 Cabrio Racing lze objednávat od začátku ledna. Cena nebyla zveřejněna a jisté není ani kolik kusů hodlá Citroën vyrobit. Francouzi v roce 2010 nabízeli tuto edici i pro verzi bez stahovací střechy, v nabídce bylo rovných tisíc kusů. 

 

Zdroj: Novinky.cz


 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator