Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Rallye

Rallye Český Krumlov kulisou Citroën Racing Trophy CZRallye Český Krumlov kulisou Citroën Racing Trophy CZ


Citroën Racing Trophy CZ míří do rozkvetlé jihočeské přírody. Tratě Rallye Český Krumlov (25. – 26. května 2012) budou místem dalšího klání vozů Citroën DS3 R3T a Citroën C2 R2 MAX. O pohárové body a finanční prémie se popere pět dvojic s vozy francouzské značky.

Hlavní pozornost ve třídě 5 bude soustředěna na dva vozy Citroën DS3 R3T v rukou Jana Černého a Egona Smékala. Oba jezdci patřili v úvodních podnicích mezi nejrychlejší. Jan Černý s Pavlem Kohoutem i přes neúčast na Šumavě (ve stejném termínu zvítězili ve dvoukolkách na evropské Rally 1000 Miglia v Itálii) nadále vévodí průběžné klasifikaci vozů s jednou poháněnou nápravou. Černý s Kohoutem sestavili vlastní tým a od Krumlova pojedou s vozem Citroën DS3 R3T v nových barvách.

„Citroën Racing Trophy sice bude v Českém Krumlově postrádat kvantitu,  ale nikoliv kvalitu. Očekávám, že značka Citroën bude míchat kartami na čele dvoukolek, resp. ve třídách 5 i 6. Janu Černému přeji ve svých barvách mnoho šastných kilometrů, kvituji i práci mechaniků týmu Egona Smékala, kteří uvedli jeho vůz po  nehodě na Šumavě do pořádku.

Jsem rád i za účast staronových tváří Petra Křížka a Pavla Přibyla. Polské pozice bude hájit pouze Rafal Janczak, další piloti se na české tratě vrátí až při mladoboleslavské Rally Bohemia.

Fanoušky Citroën Racing Trophy si opět dovoluji pozvat do pohárového zázemí, které bude umístěno v servisní zóně na výstavišti v Českých Budějovicích. Kromě chutné kávy Dallmayr si tam budou moci vyzvednout i další číslo CRT Rallylife.cz Journalu nebo vyzkoušet simulátor RBR  s vozy Citroën. Dále mě těší, že mohu představit nového mediálního partnera CRT CZ, kterým se stala televizní stanice Sport5,“

okomentoval předstartovní stav promotér CRT CZ TomᚠPletka, jenž na začátku května úspěšně pokořil závod IRC Tour de Corse.

Kalendář Citroën RacingTrophy CZ 2012

23.4. – 24. 4.    Bonver Valašská rally
25.5. – 26. 5    Rallye Český Krumlov
22.6. – 23. 6    Agrotec Rally Hustopeče
13.7. – 15. 7    Rally Bohemia
31. 8. – 2. 9.    Barum Czech Rally Zlín
4.10. – 6.10    Rally Příbram

Více informací pro tisk v ČR:

Kateřina Juráňová, PR manager
Citroën Česká republika, s.r.o.
e-mail: katerina.juranova@citroen.com
tel.: +420-722091340


 


 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator