Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN: MILION FANOUŠKŮ NA FACEBOOKU



Citroën, který má po celém světě více než 70 oficiálních stránek na FacebookuŽ, dodnes shromáždil již milion fanoušků! Tato symbolická hranice podtrhuje úžasnou dynamiku značky, která překvapuje a láká i na síti.

Kreativní a odvážná značky Citroën přirozeně dokázala využít sociálních sítí pro přímou, uvolněnou a interaktivní komunikaci se všemi svými zákazníky a příznivci. FacebookŽ je skvělou platformou pro diskusi, pomocí které Citroën udržuje jedinečné a výsadní spojení se svými fanoušky, jimž poskytuje jako prvním aktuální zprávy a informace. Například 18. dubna tak byl model Citroën DS5 odhalen ve světové premiéře v Šanghaji tisku a současně fanouškům na facebookovéŽ stránce Citroën World (www.facebook.com/Citroen), kde mohli v přímém přenosu exkluzivně zhlédnout celou show! Tento zcela nový nástroj je naopak důkazem zájmu značky o sociální sítě.

Citroën jde dnes ještě dál a na svých webových stránkách (www.citroen.com) vytvořil originální Newsroom „Citroën Social Feeds“, kde zájemce na jediném místě vidí všechny novinky Citroënu na sítích FacebookŽ, TwitterŽ, YouTubeŽ a FlickRŽ.

K tomuto otevřenému přístupu přispívá i novinka v salonu C_42. V této mezinárodní výkladní skříni značky na Champs-Elysées byl letos v létě otevřen „Citroën Social Club“. Tento nový prostor v posledním patře budovy prezentuje „e-reputaci“ značky. V reálném čase se zde zájemci mohou interaktivním způsobem seznámit s novinkami značky Citroën, které se po celém světě objevují na platformách FacebookŽ, TwitterŽ, YouTubeŽ, DailymotionŽ, FlickRŽ, atd. Jde o zcela novou odvážnou iniciativu, která tak návštěvníkům nabízí novou zkušenost v duchu kreativní technologie, při níž mohou společně sdílet fyzické a digitální zážitky!

V ČR má Citroën na Facebooku (www.facebook.com/citroen.ceska.republika) již téměř 4 000 fanoušků, nejvíce početnou skupinou jsou lidé ve věku 25 až 34 let. Suverénně nejvíce fanoušků je z regionu Praha, dále pak z Ostravy a Brna. Potěšující je taktéž skutečnost, že celou třetinu tvoří ženy!





 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator