Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

NOVÝ CITROËN BERLINGO A NOVÝ HATCHBACK CITROËN C4 CACTUS FINALISTY AUTOBEST 2019AUTOBEST19_DSK AUTOBEST19_DSK

NOVÝ CITROËN BERLINGO A NOVÝ HATCHBACK CITROËN C4 CACTUS FINALISTY AUTOBEST 2019

Porota evropské ceny Autobest zveřejnila 6 modelů, které vybrala do finále z více než 20 uchazečů. Citroën má v této prestižní soutěži dvě želízka v ohni: nový Citroën Berlingo a nový hatchback Citroën C4 Cactus. Je to poprvé za 18 let existence této ceny, kdy jsou ve finále dva modely od jediného výrobce. Vítěz vozu ocenění „Best Buy Car of Europe“ 2019 (Nejlepší evropský vůz ke koupi 2019)  bude oznámen 15. prosince.


Od roku 2001, kdy byla cena založena, volí společnost Autobest každoročně „Best Buy Car of Europe“, tedy Nejlepší vůz ke koupi daného roku.

Do finále ceny pro nejlepší vůz ke koupi 2019 bylo vybráno 6 uchazečů a mezi nimi Nový Citroën Berlingo a nový hatchback Citroen C4 Cactus. Citroën je prvním výrobcem od vzniku ceny v roce 2001, který má ve finále hned 2 modely!

Berlingo, který byl v roce 2017 nejprodávanějším vozem Citroën v téměř 17 zemích, je dnes po modelu C3 nejprodávanějším vozem značky Citroën. V Evropě je druhým nejprodávanějším MPV a v segmentu lehkých užitkových vozů se stále umisuje mezi 3 nejprodávanějšími modely. Od zahájení prodeje v roce 1996 se ho již vyrobilo více než 3,3 milionů kusů. Tato nová generace inspirovaná očekáváním zákazníků je dokonalým příkladem nového podpisu „Inspired by you“. Všestranný nový Citroën Berlingo představuje šikovný nákup pro rodiny nebo seniory, kteří v něm nacházejí ideálního partnera svého aktivního života a kteří si na voze cení především jeho prostornost a funkčnost.

AB19_BER


Díky jedinečné osobnosti vozu Nový C4 Cactus jde o mimořádně komfortní hatchback. Tento nový kompaktní vůz představuje výraznou evoluci pro C4 Cactus, je vybaven nejnovějšími technologiemi a motory a zároveň poskytuje jedinečný charakter a komfort. Jeho design si zachovává odvahu a modernost a zároveň je reprezentativnější. Na palubě nabízí nový C4 Cactus vynikající komfort, posádka se v něm cítí jako v bavlnce. Nový C4 Cactus, který využívá program Citroën Advanced ComfortŽ, přináší na evropský trh tlumiče s progresivními hydraulickými dorazyŽ (Progressive Hydraulic CushionsŽ – PHC), díky nimž navodí efekt "létajícího koberce".

AB19_C4

O finalistech bude rozhodovat porota složená ze 31 novinářů motoristického tisku z 31 evropských zemí na základě 13 kritérií, včetně poměru kvalita-cena, design, komfort a technologie, dále kvalita služeb a dostupnost náhradních dílů v distribučních sítích.

Po srovnávacích testech 6 finalistů, které proběhnou 27. a 28. listopadu 2018, získá vůz s nejvíce hlasy prestižní titul Best Buy Car of Europe.

Vítěz bude oznámen 15. prosince.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator