Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN UVÁDÍ NA TRH PRVNÍ BRÝLE, KTERÉ VÁM VRÁTÍ CHU CESTOVAT: BRÝLE SEETROËN!seetroen seetroen

CITROËN UVÁDÍ NA TRH PRVNÍ BRÝLE, KTERÉ VÁM VRÁTÍ CHU CESTOVAT: BRÝLE SEETROËN!

Jsou tu letní prázdniny a dlouhé cesty… Na to se všichni těší! Nevolnost při cestování však postihuje malé i velké, a přitom možnosti čtení se díky chytrým telefonům a tabletům rozšířily. Více než 30 milionů Evropanů však chronicky trpí kinetózou. Citroën, pro který je komfort leitmotivem, proto představuje SEETROËN, první brýle odstraňující nevolnost při cestách. Brýle fungují na jednoduchém principu: prostřednictvím zbarvené kapaliny vytvářejí linii obzoru a řeší tak smyslový diskomfort.
V prodeji ode dneška v lifestylovém butiku značky za 99 € (lifestyle.citroen.com). Můžete si je též prohlédnout ve videu: https://youtu.be/vjb0VQPahIg.Citroën
se snaží zajistit komfort všem uživatelům. Představuje proto SEETROËN, první brýle odstraňující nevolnosti v autě. Neumožní sice zabránit přecpaným silnicím a zácpám, ale přináší řešení pro nevolnosti při cestování. Tento stav, který je označován jako kinetóza, postihuje chronicky více než 30 milionů Evropanů. U třetiny lidí se příznaky projeví alespoň jednou za celý život.
Takže když Citroën objevil řešení vyvinuté původně pro námořníky, rozhodl se rozšířit jeho používání na všechny cestující: na lodi, ale také v autě, autobuse, letadle… a vytvořil brýle SEETROËN.

    • Brýle SEETROËN používají technologii Boarding RingTM, kterou vyvinul francouzský start-up se sídlem v departementu Le Var. Tato patentovaná a testovaná zdravotnická pomůcka má 95% účinnost.
    • Díky tekutině pohybující se v dutých obroučkách kolem očí v bočním směru (vpravo/vlevo), ale také v předozadním směru brýle vytvářejí linii obzoru a odstraňují tak smyslový diskomfort způsobující nevolnost.
    • Design Citroën svěřil pařížskému designerskému studiu 5.5., které využilo principy svěžesti, jednoduchosti a ergonomie, které jsou značce Citroën vlastní. Výsledkem jsou brýle s high-tech vzhledem v měkkém bílém plastu.

Jak to funguje?
    • Nasaďte si brýle okamžitě, jakmile se objeví první příznaky nevolnosti.
    • Po 10–12 minutách brýle umožní mozku sesynchronizovat se s pohybem, který vnímá vnitřní ucho, zatímco oči se soustředí na nehybný předmět, jako je telefon nebo kniha.
    • Brýle sejměte a vychutnejte si zbytek cesty.

Brýle jsou vhodné pro dospělé a děti od 10 let (po dokončení růstu vnitřního ucha).
Brýle nejsou vybaveny sklem, takže je mohou používat všichni členové rodiny či spolucestující. Mohou se používat na vlastních brýlích.

Brýle SEETROËN jsou v prodeji za cenu 99 € v lifestylovém butiku značky: lifestyle.citroen.com

Video: https://youtu.be/snZAX7pxvbM

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator